Високопреосвященний архиєпископ Нестор подякував Високопреосвященному митрополиту Димитрію за звершене богослужіння на Божій Горі

29 травня, після завершення Божественної Літургії на Божій Горі, що на Тернопільщині, відправу якої на запрошення керуючого Тернопільсько-Бучацько-Кременецькою єпархією Високопреосвященного архиєпископа Нестора очолив Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, Владика Нестор звернувся зі словом подяки до усіх учасників богослужіння, зокрема і до Владики Димитрія:


"Ваше Високопреосвященство! Ваше Преосвященство!
Всечесні отці!
Дорогі брати і сестри!
Христос Воскрес!

Я щиро вдячний і сьогодні складаю подяку усім тим, хто прийшов на це святе місце, щоби піднести свої молитви до Бога і до Божої Матері, Яка являлась тут нашим предкам. Особливо я дякую Владиці Димитрію, який приїхав зі столиці Галичини – Львова, щоби показати нашу єдність, єдність Церкви у нашій спільній молитві. Адже нас єднає Христос, нас єднає Пресвята Богородиця, і Галичина і Волинь завжди молилися разом, завжди разом відстоювали Україну, завжди у всьому були на позиціях єдиної Української держави, єдиної сильної Помісної Церкви. Сьогодні наша спільна молитва є свідченням цього.

Сьогодні, Владико, ми дуже вам вдячні і будемо раді, якщо ви щороку приїжджатимете очолювати богослужіння на цьому місці. Я вірю, що у наступному році, можливо і частково, але тут вже буде стояти храм.

Щиро вдячний я Владиці Павлу, що приїхав розділити з нами радість свята і спільно помолитись з півдня нашої області, показавши таким чином єдність Тернопільщини. Ми, Владико, завжди раді тут Вас бачити, тому що Ваші молитви завжди приємні Богу, Бог Вас завжди чує, Ваше добре і щире слово.

Щиро дякую всім священикам, які прибули на цю спільну молитву. Особливо ж тим, хто приймав безпосередню участь у підготовці святкування: отцю Анатолію, який займався організаційними питаннями, отцю Володимиру, отцю Василію який є будівничим цього храму, і я особливо хочу відзначити його працю, тому що під його благословенням і керівництвом знайшлися жертводавці, щирі люди, що хочуть допомогти звести на цьому місці церкву. Я вірю, що цими спільними зусиллями храм, древній храм, який знищила безбожницька влада, буде відроджений, як свідчення того, що Україна є справді православною державою.


Переглядів: 1557

Pоздрукувати матеріал
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування